Zdobądź indeks na dziennikarstwo

Wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem zachęcam do udziału w I edycji Konkursu Wiedzy o Mediach. Do zdobycia aż 48 indeksów.

Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego organizuje Konkurs, nad którym patronat objęły: Minister Edukacji Narodowej oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Do zdobycia 48 indeksów na dziennikarstwo na prestiżowych uczelniach (m.in. UW i UJ).

Aby wziąć udział w konkursie, należy zgłosić chęć uczestnictwa swojemu/swojej nauczycielowi/nauczycielce polskiego do 26 września 2014 r.

I etap to stworzenie pracy (napisanie eseju, nakręcenie filmu, zrobienie fotoreportażu lub fotokastu na jeden z konkursowych tematów:

1. "Obraz mojego pokolenia w mediach społecznościowych".

2. "Dziennikarz - idol, celebryta, autorytet?"

3. "Dziennikarz - zawód czy powołanie?"

4. "Media łączą czy dzielą pokolenia?"

5. "Życie społeczności lokalnej w mediach."

Szczegółowe informacje, regulamin i terminarz znajdziecie na stronie: http://kwm.id.uw.edu.pl

Powodzenia, Ewa Kosiorek