Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święto Szkoły

ŚWIĘTO SZKOŁY

 21 marca będziemy witać pierwszy dzień wiosny w szczególny sposób. Przygotowaliśmy moc atrakcji dla naszych uczniów oraz zaproszonych gości czyli GIMNAZJALISTÓW.

 Uczniowie mogą wziąć udział w następujących konkursach:

  • Erudyta - konkurs wiedzy ogólnej - dla uczniów gimnazjów,
  • Turniej Siatkówki Mieszanej - dla uczniów gimnazjów,
  • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej - dla uczniów gimnazjów oraz dla uczniów naszej szkoły. (Szczegóły dotyczące tego konkursu dostępne są w zakładce „Rusza IX edycja Konkursu Piosenki...) - tu więcej informacji i regulamin.

 Za udział we wszystkich konkursach przewidujemy nagrody.

 Odbędzie się również uroczyste wręczanie nagród za udział w konkursach jakie odbywały się w naszej szkole w ostatnim czasie, min. konkursy w ramach „Festiwalu Nauk”, konkurs na „Projekt promujący szkołę”.

 Przewidziane niespodzianki! "Będzie. Będzie zabawa. Będzie się działo...."

Będzie super zabawa! Zapraszamy!