Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizyta uczniów I LO im.S.Żeromskiego w St.Christophorus Gymnasium w Werne an der Lippe

W dniach 02.09.16-09.09.16 grupa młodzieży z I LO w Ełku wraz z opiekunkami, panią Martą Hoffmann i panią Małgorzatą Rogowską, przebywała z wizytą w St.Christophorus Gymnasium
w Werne an der Lippe. Był to drugi etap „Programu wymiany młodzieży polsko-niemieckiej” finansowanego ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM), Starostwa Powiatowego w Ełku i rodziców uczniów biorących udział w wymianie.Część pierwsza programu – wizyta 21. uczniów z Niemiec wraz z opiekunami, panią Carolin Buchner i panem Christianem Schmidtmanne’em, odbyła się  w dniach 13.06 - 20.06.16.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów I LO im.S.Żeromskiego w St.Christophorus Gymnasium w Werne an der Lippe

Wizyta uczniów i uczennic I LO w Gymnasium St. Christophorus w Werne

Willkommen

02.09.2016 grupa 21 uczniów i uczennic naszej szkoły rozpoczęła kolejny etap programu wymiany młodzieży polsko-niemieckiej.  Projekt ten został opracowany przez panią Martę Hoffmann i wprowadzony w życie dzięki  finansowaniu ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży (PNWM) , Starostwa Powiatowego w Ełku i rodziców uczniów biorących udział w wymianie.

Czytaj więcej: Wizyta uczniów i uczennic I LO w Gymnasium St. Christophorus w Werne