Szlachetna Paczka 2017

Szkolny Klub Wolontariuszy serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w akcji „Szlachetna Paczka”.

Szlachetna PAczka

Zobacz zdjęcia z galerii

Akcja zakończyła się w sobotę 9 grudnia. Paczka, a właściwie paczki, bo było ich aż 11, zostały przekazane Pani Krysi. Udało się zakupić to, czego najbardziej potrzebowała czyli balkonik inwalidzki, ubrania i buty, środki czystości, środki pielęgnacyjne, pościel, koc oraz żywność. Przygotowaliśmy także specjalny upominek tj. książki i perfumy a także kartkę świąteczną z życzeniami. Za udział w akcji szkoła otrzymała certyfikat.

Szkolny Klub Wolontariuszy