Wycieczka do Warszawy kl. 1b i 1ef

19 października 2016 r. uczniowie klasy 1b i 1ef wraz z opiekunami p. Justyną Lanckowską, p. Agnieszką Miezianko i p. Dariuszem Wawiórko wybrały się na wycieczkę do Warszawy.

Zwiedzanie zaczęliśmy od Łazienek Królewskich, które nazwane są „najszczęśliwszym miejscem w Warszawie”. Razem z przewodnikami, od których dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji, odwiedziliśmy: Pałac Myślewicki, Biały Domek i Starą Oranżerię. Spacerowaliśmy ścieżkami i alejkami wśród drzew, krzewów, kwiatów oraz biegających wiewiórek i spacerujących pawi.

Wycieczka uczniów klas IB i IEF do WarszawyZobacz zdjęcia z galerii.

Wieczorem obejrzeliśmy spektakl pt. Kordian w Teatrze Narodowym.

Do Ełku przyjechaliśmy w nocy, wszyscy byli zmęczeni ale zadowoleni.