Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody matematyczne UWM w Olsztynie

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI MATEMATYKI I LO W EŁKU W RAMACH WSPÓŁPRACY

Z UNIWERSYTETEM WARMIŃSKO- MAZURSKIM W OLSZTYNIE

ZAPRASZA DO UDZIAŁU

w XV edycji Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych

Eliminacje rozpoczynają się w listopadzie i będą przebiegać w comiesięcznych cyklach w naszej szkole.

Wydział Matematyki i Informatyki UW-M w Olsztynie  gwarantuje laureatom konkursu przyjęcie na studia matematyczne lub informatyczne z możliwością studiowania na specjalnych warunkach z indywidualnym programem studiów oraz przydzielonym opiekunem naukowym. Jest to szybka droga do uzyskania tytułu doktora nauk przez prowadzenie prac badawczych już w okresie studiów.

FINAŁ ZAWODÓW ODBĘDZIE SIĘ W MAJU W OLSZTYNIE.

Nasza szkoła jest współorganizatorem konkursu  http://wmii.uwm.edu.pl/~zawodymat/organizatorzy.html

 

Więcej informacji na stronie: http://wmii.uwm.edu.pl/~zawodymat/index.html

 

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach proszę o zgłaszanie się do swoich nauczycieli matematyki do  14 listopada 2016 r.