Przedszkole

16 czerwca uczniowie naszej szkoły, którzy działają w Szkolnym Klubie Wolontariuszy,  odwiedzili dzieci z Przedszkola Miejskiego „Mali Odkrywcy”. Poprowadzili dla nich zajęcia o tym jak bezpiecznie spędzić wakacje.

W przedszkolu

Było to nie lada wyzwanie poradzić sobie z grupą 20 czterolatków.  Jednak dali radę i było przy tym mnóstwo radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń. Bardzo dziękujemy Pani Annie Studzińskiej, opiekunce grupy, za wsparcie i miłe przyjęcie. Dzieci obiecały odwiedzić nas w przyszły roku szkolnym J.

Zobacz zdjęcia z tego spotkania.