Zbieramy nakrętki

Szkolny Klub Wolontariuszy ogłasza kolejny konkurs na zbiórkę plastikowych nakrętek. Zachęcamy wszystkie klasy do udziału w konkursie, zwłaszcza, że cel tej zbiórki jest jak zawsze charytatywny. Ważenie nakrętek zebranych przez poszczególne klasy odbędzie się 4 listopada na długiej przerwie w świetlicy szkolnej. Będzie to pierwsza część konkursu. W kolejnych miesiącach organizować będziemy dalsze zbiórki. Klasa, która w ciągu roku nazbiera najwięcej nakrętek otrzyma nagrodę Dyrektora szkoły. Za drugie i trzecie miejsce przewidujemy upominki.

Zebrane nakrętki zostaną sprzedane a dochód przeznaczony na rzecz Sebastiana Zawistowskiego z Prostek. Jest to 16-letni chłopak, który po raz kolejny boryka się z chorobą nowotworową. Obecnie przechodzi bardzo kosztowne leczenie. Więcej o Sebastianie możecie przeczytać na stronie fundacji „Kawałek Nieba” www.kawalek-nieba.pl/html/sebastian.html

Szkolny Klub Wolontariuszy