Wspólnie dla Mateusza!

WIELKA AKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJI DKMS POLSKA ORAZ STOWARZYSZENIA ONKOLUDKI

MateuszMateusz Boczkowski, uczeń Gimnazjum nr 1 w Ełku, jest znany z niespotykanej, jak na swój wiek, siły i wytrwałości. Jego ciężkie leczenie rozpoczęło się już 5 lat temu! Wówczas pokonał przerażającą chorobę – ostrą białaczkę szpikową. Cykle wyniszczających chemioterapii, radioterapii, a ostatecznie, długie poszukiwanie Dawcy niespokrewnionego, pozwoliły mu na chwilowy powrót do zdrowia. Niestety, 3 lata temu dla Mateusza nie można było znaleźć idealnego Dawcy! Przeszczepienie ostatniej szansy, które otrzymał, dało mu zaledwie kilkanaście miesięcy beztroskiego życia. Teraz znowu potrzebuje DAWCY!

Rak krwi może dotknąć każdego! Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Pomóż Mateuszowi i Innym!”, która odbędzie się 14 czerwca 2015 r. pod Bramą Mazur w Ełku. Wydarzenie planowane jest na godziny 10:00 – 16:00. Połączone będzie z innymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Każdy, kto ukończył 18 lat może pomóc rejestrując się, jako potencjalny Dawca. Uczniowie Czerwonego na pewno tam będą! Zaproście też swoich znajomych i rodziny!

Fundacja DKMS Polska oraz Stowarzyszenie Onkoludki zapraszają:

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY!

DAJ PRZYKŁAD I WESPRZYJ AKCJĘ „POMÓŻ MATEUSZOWI I INNYM”