SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

Tradycyjnie nasi uczniowie zakończyli rok szkolny na sportowo. W czwartek, 26 czerwca, w sali gimnastycznej  i na szkolnym boisku odbyły się turnieje piłki ręcznej i badmintona.

W turnieju piłki ręcznej wzięło udział sześć klasowych reprezentacji. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła klasa II a pokonując drużynę klasy II e2 ,
a w meczu finałowym klasa I d1d2e2 uległa zawodnikom z II e1.

Po raz pierwszy rozegrany został turniej badmintona.  Do gry zgłosiło się siedem par,
z których trzy najlepsze awansowały do turnieju finałowego. Szans swoim rywalom nie dała para z klasy    II a (Obrycka Kinga, Sosiński Mateusz) wygrywając wszystkie mecze i zajmując pierwsze miejsce w rozgrywkach. Drugie miejsce zajęła reprezentacja klasy    II e1 (Cimochowski Jakub, Łuczyński Adrian), a trzecie I d2 (Grochowska Zuzanna, Ruszczyk Szymon).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.