Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsi na wodzie i lądzie

        Na kolejne sukcesy sportowe nie trzeba było długo czekać. We wtorek, 17 czerwca,        w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Ełku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ełckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sportach Wodnych. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały Beata Korenkiewicz, Natalia Sulewska, Adrianna Zańko i Paulina Aktar. Drużyna chłopców wystąpiła w osłabionym, trzyosobowym składzie: Szymon Chiliński, Filip Ekstowicz i Piotr Iwański.

   Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: kajaki turystyczne (dwójki), rowery wodne i łodzie wiosłowe (czteroosobowe – zasady jak w „smoczych łodziach”).

   Nasza męska osada, pomimo osłabienia, zajęła III miejsce, tracąc do drugiej drużyny tylko 5 sekund. Miłą niespodziankę sprawiły natomiast dziewczęta, które nie dały szans swoim rywalkom i wygrały zawody.

   Dzień  później odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Również na trzyosobową drużynę naszych siłaczy nie było mocnych. Osiągnęli oni łączny wyniki wynoszący 362,5 kg i zajęli I miejsce. Skład zwycięskiej drużyny: Hubert Gołaszewski, Bartosz Strus i Oskar Piekarski .

                                                                                                                Gratulujemy!