PRZYBYLIŚMY - ZOBACZYLIŚMY - ZWYCIĘŻYLIŚMY

„Jeśli nie uwierzysz w to, że możesz wygrać,

przegrasz zanim zaczniesz biec.”

W dniu 12 czerwca 2014r. na stadionie przy Zespole Szkół nr 1 w Ełku odbył się I Memoriał Kamili Skolimowskiej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Ełckiego. W zawodach wzięła też udział reprezentacja uczniów naszej szkoły. Zawodnicy rywalizowali w następujących dyscyplinach lekkoatletycznych – biegach (100 m dziewcząt i chłopców, 800 m dziewcząt, 1500m chłopców, sztafety dziewcząt i chłopców), skoku w dal i wzwyż i pchnięciu kulą.

Nasi reprezentanci dali z siebie wszystko, co przełożyło się na osiągnięte przez nich wyniki:

• Natalia Sulewska - I miejsce w biegu na 800 m,
  • Klaudia Granda - I miejsce w skoku wzwyż,
  • Jan Orzechowski - I miejsce w skoku w dal i I miejsce w skoku wzwyż,
  • Jakub Karpuk, Piotr Iwański, Rafał Zajączkowski, Przemysław Jackowski - I miejsce w sztafecie chłopców,
  • Szymon Ruszczyk - II miejsce w biegu na 1500 m,
  • Joanna Bąbka – III miejsce w biegu na 100 m,
  • Adrianna Zańko - III miejsce w skoku w dal,
  • Joanna Bąbka, Natalia Sulewska, Aneta Kulesza, Martyna Mik - III miejsce w sztafecie dziewcząt.

Wszyscy jesteśmy dumni z ich osiągnięć i dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie uczniów do zawodów oraz Panu Dyrektorowi za obecność na trybunach i kibicowanie swoim podopiecznym.

Joanna Bąbka  kl. II c

Zapraszamy do galerii zdjęć z memoriału.