Sesja Młodzieżowej Rady Powiatu.

22 maja miała miejsce VII sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Ełckiego. Co miesiąc młodzi radni spotykają się w innej szkole. W maju zawitali w naszych, czerwonych murach.

Podczas sesji, na której gościliśmy 11 radnych, byli również reprezentanci Samorządu Uczniowskiego I LO. Uczniowie przygotowali krótką prezentację dotyczącą działalności SU naszej szkoły oraz przedstawili kilka pomysłów współpracy z Młodzieżową Radą Powiatu.  Następnie radni zajęli się sprawami bieżącymi według ustalonego porządku obrad. Sesja przebiegła sprawnie, a my mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy z Młodzieżową Radą Powiatu.

Karolina Klimowicz, kl.IIE1