Mikołajki na sportowo.

W dniu 06 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbył się I Mikołajkowy Turniej Siatkówki Dziewcząt. Pomysłodawczyniami i organizatorkami zawodów były Karolina Krzesicka z klasy III D1 i Ewa Wojciechowska z klasy II D1.

Do rywalizacji zgłosiło się osiem klasowych reprezentacji . Zostały one podzielone na dwie grupy. Rozgrywki grupowe rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, a do walki o miejsce na podium awansowały dwie, pierwsze drużyny z każdej grupy. Poziom spotkań był bardzo wyrównany i do końca nie można było wytypować zdecydowanego faworyta.

Ostatecznie turniej zakończył się zwycięstwem dziewcząt z klasy II D1. Drugie miejsce wywalczyły uczennice klasy II AB, a trzecie klasa II D2. Zdobywcy podium otrzymali dyplomy oraz drobne dziewczęce upominki.

Turniej Mikołajkowy był miłym oderwaniem od szkolnej codzienności i chwilą odpoczynku od siedzenia w klasowych ławkach. Wspaniała atmosfera i wysoki poziom rywalizacji spowodowały, że już są plany organizacji II edycji siatkarskich zmagań.

Do zobaczenia "pod siatką"!